קייטנת אנגלית באוגוסט לילדים

חודשי הקיץ החמים היו גורמים לנו בתור ילדים לשכוח איך לומדים, לשכוח מה למדנו, ובכלל לשכוח שבסוף החופש הגדול ישנה שנת לימודים חדשה שצריך להתכונן אליה. ולכן גם בבתי הספר, לרוב, החודש הראשון הוא חודש חזרה ללימודים עם חזרות על חומרים משנה שעברה וכמעט בלי חומרי לימוד חדשים.

כמו בכל שפה, גם באנגלית, במיוחד שלרוב הילדים שלנו (וגם לנו) היא לא שפת האם, אפילו יותר קשה לחזור ולשמור עליה באותה הרמה. לכן, ישנה קייטנת אנגלית באוגוסט המיועדת במיוחד עבור ילדים ובמיוחד עבור מטרה זאת – לשמור על רמת אנגלית טובה, לשפר את האנגלית, ולהעביר מסרים חינוכיים מלבד בריכה, שוקו ולחמניה וים.

קייטנת אנגלית באוגוסט – מה יש בה

קייטנת אנגלית באוגוסט משלבת בתוכה נושאי חינוך, לימודי אנגלית אך לא בצורה שבית הספר מעביר אלא בצורה יותר מעניינת המשלבת גם משימות מיוחדות, משחקי מחשבה ואטרקציות נוספות כדי לגרום לילדים מצד אחד את הרצון להצליח במשימות ולהבין את השפה האנגלית בצורה טובה יותר ומצד שני לא להרגיש כאילו הם באו לכיתה ללימוד אנגלית בזמן החופש הגדול.

כאשר משולבות בתוך קייטנה רגילה גם אטרקציות חינוכיות, זה מעשיר את הידע של הילדים, גורם להם להיות הרבה יותר מסוקרנים ללמידה ולצבירת ידע והופך את הקייטנה ליעילה עבורם בכדי להתחיל את שנת הלימודים בצורה יותר צלולה וברורה, שכן במהלך החופש הגדול הם הצליחו ללמוד ולתרגל את כישורי הלמידה שלהם.

נסיים בשיר שכולנו אהבנו בתור ילדים

נעמי שמר – החופש הגדול