מצבר לאופנוע 12 אמפר במבצע

כיום ישנם הרבה סוגי אופנועים אך המצבר המועדף והמוביל לרוב סוגי האופנועים הינו מצבר 12 אמפר (וחלקם גם 15 אמפר). מצבר לאופנוע 12 אמפר הינו המצבר שמחזיק לכם את האופנוע לאורך כל התנעה ונסיעה וחשוב שיהיה מצבר איכותי, אמין, לא יקר ומותקן היטב.

איך לבחור מצבר לאופנוע 12 אמפר

מצבר לאופנוע 12 אמפרמכיוון שזהו המצבר המוביל בשוק ישנם הרבה מאוד חברות בארץ ובעולם המייצרות את המצבר הזה ומוכרות אותו חלקן במחירים טובים וחלקן בהצעות אחרות כגון אחריות ארוכה יותר.

אם אתם נתקעתם עם האופנוע שלכם וגם אתם צריכים החלפת מצבר, יש לדעת כי קיים שירות של החלפת מצבר לאופנוע שלכם בביתכם וללא המתנה ארוכה. החלפת מצבר בבית נערכת בכמה דקות וזמני ההגעה מאוד קצרים עד כ-45 דקות.

אז איך אפשר לבחור את המצבר המתאים ביותר עבורכם? ובכן הנה מספר טיפים לשימור שכדאי לכם לקרוא וכך תוכלו למצוא את המצבר המתאים ביותר עבורכם

  1. בידקו את אורך האחריות שניתן על המצבר. לרוב זה יהיה בין שנה לשנתיים.
  2. בידקו את המחיר בין כמה חברות של מצברים
  3. בידקו את המותג שמוכר את המצבר. ישנם מותגים מוכרים יותר וישנם כאלו לא מוכרים ויכול להיות שהם יהיו זולים משמעותית.
  4. בסופו של דבר יש להחליט מה חשוב יותר, מחיר נמוך יותר, אחריות גבוהה יותר או חברה מוכרת כמו וולתא, ורטה, שנפ ודומיהם.

קבלת מצבר לאופנוע עד הבית

כמו שכבר הוזכר קודם לכן במאמר, ישנה אפשרות להזמין מצבר עד הבית. שירות זה ניתן לכל סוגי האופנועים וכלי הרכב ובכל חלקי הארץ. חשוב לציין כי זה יכול לחסוך לכם מאות שקלים לעומת גרירה של האופנוע למוסך הקרוב והחלפת מצבר. בנוסף זמן ההגעה של מצבר עד הבית קצר משמעותית מאשר זמן הגעתו של גרר. לחיפוש גרר באתר המכרזים של ממשלת ישראל לחצו כאן

מעוניינים גם אתם לקבל שירות מצבר עד הבית? אין בעיה! לחצו בקישור מטה:

מצבר לאופנוע

 

בקישור הבא תמצאו את כל המידע אודות מצברים עד הבית לכל סוגי הרכבים, זמני הגעה, מחירון מצברים וטיפים להתאמת המצבר המושלם עבורכם.