מיתוג ושינוי העסק באמצעות מדבקות קיר

השנים האחרונות חשיבותו של העסק היא לא רק כלפי הלקוחות שלו אלא גם כלפי העובדים עצמם שכן הם מבלים את רוב שעות היום בעסק ורצוי שיהיה להם נוח ונעים לעבוד. כמובן שגם כאשר מזמינים לקוחות קיימים או לקוחות פוטנציאליים לעסק לישיבה או סגירה של עסקה, חשוב שהעסק יראה מקצועי מצד אחד ומעניין לעין מצד שני. לכן חברות רבות משתמשות בשירותיהם של חברות מדבקות קיר על מנת למתג את העסק עם מדבקת קיר בצורה יפה ומעניינת.

דוגמא למיתוג עסקים באמצעות מדבקות קיר

מדבקת קיר לשולחן עבודה

כמו שאתם רואים בתמונה, השולחן נראה הרבה יותר מעניין ו"מגניב" מאשר הוא היה עם קיר לבן מקדימה. כמובן שזה דורש לא הרבה בכלל, או להזמין שירות מדבקות קיר שיבואו וידביקו לכם את המדבקה או שאפשר לעשות זאת עצמאית באמצעות סרטון הסבר קצר כיצה ניתן להדביק את המדברה

פשוט וקל כמו שאתם שמים לב. מה שחשוב לדעת זה שעסקים רבים משתמשים בזה על מנת לעצב חדרים משעממים ולהפוך אותם ליפים יותר. אם זה חדר המזכירות שבו יושבת מזכירה אחת או יותר שעות עבודה רבים ולפעמים משעמם לה שהכל מסביב לבן אז הבוס מעצב לה איזה מדבקה יפה. גם חדרי הישיבות שלרוב נראים אותו דבר עם שולחן גדול באמצע וקירות ריקים מסביב, מדבקת קיר יפה יכולה לשדרג רבות חדר ישיבות שכזה.

איך ממתגים עסק עם מדבקה לקיר

העניין הוא מאוד פשוט. צריך להחליט שאנחנו הולכים לבצע מיתוג חדש לעסק ולמשרד של כל אחד ואחת ואחרי זה הכל נהיה קל מאוד. מחליטים הבוס יחד עם אלו היושבים באותו משרד אותו אנחנו רוצים לעצב מה הכי יפה עבורם, בוחרים ביחד סוג של מדבקה שמתאימה למשרד (מחירי מדבקות נע בין כמה עשרות שקלים ל- 200 שקל ברוב המקרים, למעט הזמנות מיוחדות). לאחר שהוחלט על מדבקה יפה מזמינים אותה מחברה המתמחה בייצור והדבקה של מדבקות קיר ותוך מספר ימים המשרד יראה מקום חדש לחלוטין ממש כמו עזריאלי חולון! הדבקת המדבקה על הקיר לא לוקחת יותר מכרבע שעה עבודה, כמובן שיש מדבקות קיר ענקיות שאותן לוקח קצת יותר זמן להדביק אבל גם אותן ניתן להזמין להדבקה על ידי החברה עצמה.

חברה מומלצת למדבקות : stick decor .co .il